Přístroj PL62 s E-61 hlavou

Na konec února jsme pro Vás připravili dvě novinky. Obě naleznete již brzy v našem e-shopu. Jedna z nich je poměrně velké překvapení. Firma LELIT uvede na trh přístroj PL62s E-61 hlavou (nebo grupou, jak chcete) pod označením PL 62. Dále bude přístroj vybaven:

 

  • 1,4l mosazný bojler
  • vnitřní rozvody v mědi
  • 2x pumpa
  • dvojitý manometr
  • 2,7l zásobník na vodu
  • nastavitelný přetlakový ventil
  • bohaté příslušenství: 2x držák (1 šálek -- 2 šálky), 58mm TAMPER, změkčovač vody, slepé sítko

 

Zde je ukázka vnitřního uspořádání PL62 . Na rozdíl od konkurence zde není použitý solenoid pro plnění bojleru, ale oba okruhy používají svou vibrační pumpu.  Jak vidno z obrázku, veškeré rozvody spojené s produkcí espressa a výdejem páry/vody jsou měděné. Kontrola tlaku v bojleru (pára) je kontrolována speciálním čidlem tlaku, je možno vlastní regulace. Přístroj produkuje vynikající espresso a svou konstrukcí je stroj předurčen pro malé kavárny a pravé espresso milovníky. 

V blízké době zde uvedeme ještě teplotní náběhy přístroje a více technických rad pro obsluhu. Jako další novinka pro začátek roku je přístroj PL60PLUST, jedná se o inovovaný přístroj PL60T, doplněný o 58mm hlavu přístroje a duální manometr.

 

 

PL60PLUST

 

 

 

 

Novinky v E-SHOPU

PL043MMT

Nový mlýnek s nastavitelným časem mletí 

Do našeho sortimentu jsme zařadili nový mlýnek PL043MMT s nastavitelným časem mletí.

Lehce si namelete přesné množství 7-8g Vaší oblíbené kávy

Novinka ESPRESSO PL60T

PL60T

Pákový přístroj PL60T

Nově najdete v naší nabídce profi přístroje nejen do kaváren, ale i do domácností. Typickým představitelem je přístroj Lelit PL60T. Tento přístroj je již vybaven dvěma bojlery / vibračními pumpami ULKA. Zvlášť pro přípravu páry a pro přípravu teplé vody na espresso. Navíc je přístroj vybaven oddělenou tryskou na horkou vodu, např na čaj apod. Teplotu je možné regulovat na PID displeji.

Kup na e-shopu


Kontakty

Dotazy a připomínky můžete psát na E-mail: lelit@lelit.cz, nebo zavolat na telefon 777000254.