LELIT kvalitní italské espresso za nízké ceny

LELIT PL41TEM

Na úvod těchto stránek si dovolíme upozornit na důležitou věc. Kdo hledá přístroj, ktrerý mu stisknutím jednoho tlačítka. bez práce. vytvoří espresso ( nedejbože ještě za přispění obsahu plastového kalíšku s nápisem espresso) může klidně přestat číst. Nic dobrého ho zde nečeká.

Naše stránky jsou zaměřeny VÝHRADNĚ na popis zde prodávaných přístrojů, které jsou PÁKOVÉ a vyžadují trochu práce při přípravě. Za odměnu pak ale dostanete výsledek srovnatelný s tím, co dostanete ve většině italských kaváren...

Chcete také okusit voňavé espresso, či krémové kapučino přímo u Vás doma. A zároveň nechcete utrácet desetitisíce za profesionální kavárenské přítroje většinou italské produkce?

Máme pro Vás řešení. Naše páková espressa při dodržení našich doporučení produkují srovnatelné výsledky za PODSTATNĚ lacinější peníze. Navíc jako jedny z mála se stanou, díky své kompletní plášťové konstrukci z nerezu, ozdobou Vašeho interiéru. Jsou sestaveny z minima plastových součástí a jsou tak VELICE mechanicky odolné.Novinky v E-SHOPU

PL043MMT

Nový mlýnek s nastavitelným časem mletí 

Do našeho sortimentu jsme zařadili nový mlýnek PL043MMT s nastavitelným časem mletí.

Lehce si namelete přesné množství 7-8g Vaší oblíbené kávy

Novinka ESPRESSO PL60T

PL60T

Pákový přístroj PL60T

Nově najdete v naší nabídce profi přístroje nejen do kaváren, ale i do domácností. Typickým představitelem je přístroj Lelit PL60T. Tento přístroj je již vybaven dvěma bojlery / vibračními pumpami ULKA. Zvlášť pro přípravu páry a pro přípravu teplé vody na espresso. Navíc je přístroj vybaven oddělenou tryskou na horkou vodu, např na čaj apod. Teplotu je možné regulovat na PID displeji.

Kup na e-shopu


Kontakty

Dotazy a připomínky můžete psát na E-mail: lelit@lelit.cz, nebo zavolat na telefon 777000254.